1. W dzisiejszą niedzielę:

– przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, którą kończymy rok liturgiczny 2022/2023. Po Mszy o 12.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia można uzyskać odpust zupełny;

– taca będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Łowiczu;

– o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.

2. Bóg zapłać dwóm osobom z ul. Chełmońskiego, z domów od 51 do nr 75 za pomoc w sprzątaniu kościoła. Jutro zapraszamy parafian z domów od nr 76 do końca ulicy Chełmońskiego, a w przyszłym tygodniu z ul. Cegielnianej i Strzelczewskiej.

3. W czwartek 30 listopada, przypada święto św. Andrzeja Apostoła, patrona Ks. Biskupa Ordynariusza. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszego Pasterza.

4. W tym tygodniu Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwała od mszy wieczornej w czwartek do godz. 9.00 rano w piątek.

5. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzimy chorych od godz. 9:00. Możliwość spowiedzi od godz. 17:00.

6. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18:00 a po niej na Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie od mszy wieczornej w czwartek do godz. 9.00 rano w piątek.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent. Na mszy o godz. 8.00 poświęcimy opłatki na stół wigilijny, które nasi Radni i wolontariusze rozniosą do każdej Rodziny i każdego domu. Ofiary zebrane przy tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

 9. Również w przyszłą niedzielę po mszy o godz. 12.30 Adoracja Eucharystyczna i modlitwa o powołania;

10. Dziękujemy Wspólnocie Neokatechumenalnej za codzienny różaniec w intencji naszej Ojczyzny i o pokój na świecie.

11. Wciąż można nabywać Kalendarze diecezjalne na przyszły rok.

12. W najbliższym tygodniu nie będzie spotkania dla kandydatów do bierzmowania.