1. W dzisiejszą niedzielę:

– po Mszy Św. o 10.00 dzieci z naszej szkoły wystąpią z przedstawieniem z okazji Święta Niepodległości;

–  również po Mszy Św. o 10.00 będzie spotkanie Kół Żywego Różańca;

– taca będzie przeznaczona na budowę i remonty kościołów w naszej diecezji;

– w kościele Sióstr Bernardynek, o godz. 15.00 będzie odprawiona msza św. dla uczestników majowej pielgrzymki na Jasną Górę.

2. W tym tygodniu liturgicznym będą wspominani:        

– 13 listopada – święci Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn, pierwsi męczennicy Polski;

– 17 listopada – św. Elżbieta Węgierska

– 18 listopada – bł. Karolina Kózkówna, dziewica i męczennica.

3. Dziękujemy jednej osobie z ul. Poznańskiej za pomoc w sprzątaniu kościoła. Jutro zapraszamy mieszkańców z ul Chełmońskiego, z domów od nr 17 do nr 50, a w przyszłym tygodniu z domów od nr 51 do nr 75.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie od mszy wieczornej w czwartek do godz. 9.00 rano w piątek.

5. W przyszłą niedzielę:

– po Mszy św. o godz. 10.00, będzie spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców (to jest też ostatni dzień składania deklaracji przez rodziców);

– na Mszy św. o godz. 12.30  będziemy modlić się o Błog. Boże i opiekę MBNP dla ks.Romana, z okazji imienin, które przypadają 18 listopada;

6. Dziękujemy Wspólnocie Maryjnej Nazaret za codzienny różaniec w intencji naszej Ojczyzny i o pokój na świecie. Przypominamy, że od 1 listopada ponownie jest on odmawiany po wieczornej mszy o godz.18.00.

7. Dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 3, nauczycielom, rodzicom oraz, przede wszystkim, naszemu katechecie Panu Piotrowi za zorganizowanie Maratonu Świętych dla naszych dzieci i młodzieży w miniony czwartek.

8. Zachęcamy do nabywania Kalendarzy diecezjalnych na przyszły rok w cenie 7 zł.

9. Wyjazd na całonocne czuwanie modlitewne na Jasnej Górze dla parafii z dekanatu Łowicz-katedra, w sobotę 18 listopada, o godz. 17.30, spod katedry.