1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 10:00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami.

2. Dzisiaj Mszą św. o godz. 16.00 rozpoczyna się w naszej parafii Randka Małżeńska dla par, które wcześniej zgłosiły chęć udziału w niej.

3. Od dzisiejszej niedzieli do soboty włącznie będzie trwał 56 Tydzień Modlitw o trzeźwość narodu. Jest to czas „szczególnie poświęcony modłom i pokucie dla wyproszenia łaski ugruntowania trzeźwości w narodzie oraz problemom walki z alkoholizmem i kształtowania cnoty wstrzemięźliwości.”

4. We wtorek 21 lutego przypada czwarta rocznica śmierci Biskupa Alojzego Orszulika.

5. W najbliższą środę rozpoczynamy w Kościele okres Wielkiego Postu. W Popielec Msze Św., z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00; 9.00 i 18.00, a w Chąśnie o 16.30. Tego dnia obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.  

6. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17:15 oraz Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną i procesją eucharystyczną w niedziele o godz. 17:15. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7. W najbliższy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwała od mszy wieczornej w czwartek, do godz. 9.00 w piątek.

8. Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Dolnej, z domów od nr 1 do 25, za pomoc w sprzątaniu kościoła. Jutro zapraszamy parafian z pozostałych domów z ul. Dolnej oraz z ul. Dębowej, a w przyszłym tygodniu z ul. Grabowej.

9. Bóg zapłać Wspólnocie Neokatechumenalnej za tygodniowy różaniec w intencji naszej Ojczyzny i o pokój na świecie.

Zapowiedzi przedślubne:

Łukasz Kamil Kozłowski – kawaler z parafii w Boczkach Chełmońskich

Beata Pachowska – panna z parafii  tutejszej (12.02 i 19.02.2023)