1. Dzisiaj, po Mszy Św. o 10.00 będzie spotkanie Kół Żywego Różańca.

2. We wtorek, (14 lutego) – za wstawiennictwem świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy, będziemy powierzać Panu Bogu nasz kontynent. Tego dnia przypadają również popularne walentynki. Módlmy się za zakochanych o Boże prowadzenie.

3. W najbliższy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwała od mszy wieczornej w czwartek, do godz. 9.00 w piątek.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10:00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami.

5. Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Legionów za pomoc w sprzątaniu kościoła, Jutro zapraszamy parafian z ul. Dolnej, z domów od nr 1 do 25, a w przyszłym tygodniu z pozostałych domów z ul. Dolnej oraz z ul. Dębowej.

6. Bóg zapłać Grupie Adoracyjnej za tygodniowy różaniec w intencji naszej Ojczyzny i o pokój na świecie. Różaniec jest odmawiany codziennie po Mszy o godz.18.00.  

7. W miniony czwartek zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Wszystkim Parafianom, którzy otworzyli przed nami serca i drzwi swoich domów serdecznie dziękujemy za możliwość wspólnej modlitwy i rozmowy. Bóg zapłać za życzliwe przyjmowanie kapłanów, za podwożenie do poszczególnych wiosek czy ulic, za poczęstunki, a także za złożone ofiary na rzecz parafii. Niech  „kolędowe” Boże błogosławieństwo, nieustannie Wam towarzyszy.

Zapowiedzi przedślubne:

Łukasz Kamil Kozłowski – kawaler z parafii w Boczkach Chełmońskich

Beata Pachowska – panna z parafii  tutejszej (12.02 i 19.02.2023)