1. Dzisiejszą Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończymy rok liturgiczny 2022/2023. Po Mszy o 12.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia można uzyskać odpust zupełny.

2.  Również dzisiaj:

– po Mszy o 10.00 dzieci z naszej szkoły wystąpią dla nas z krótkim przedstawieniem z okazji Święta Niepodległości;

– po mszy o godz.10.00, tuż po przedstawieniu, będzie krótkie spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców;

– na Mszy św. o godz. 12.30 będziemy modlić się o Błog. Boże i opiekę MBNP dla ks. Romana, z okazji imienin, które przypadają 18 listopada;

– wyjątkowo o godz. 17.30 różaniec w intencji naszej Ojczyzny i o pokój na świecie;

– po Mszy o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania;

– taca jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Łowiczu.

3. 22 listopada, we wtorek, przypada wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki i chórów kościelnych. Z tej okazji pragniemy wyrazić nasze podziękowanie dla p. organisty Kamila, dla p. Piotra i dla wszystkich śpiewających w naszych scholach parafialnych.

4. W tym tygodniu Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwała od mszy wieczornej w czwartek do godz. 9.00 w piątek.

 5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent. Na mszy o godz. 8.00 poświęcimy opłatki na stół wigilijny, które nasi Radni i wolontariusze rozniosą do każdej Rodziny i każdego domu. Ofiary zebrane przy tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

6. Bóg zapłać:

– Radzie Parafialnej za codzienny różaniec w intencji naszej Ojczyzny i o pokój na świecie.

– mieszkańcom z Małszyc, z domów od nr 26 do 51, za pomoc w sprzątaniu kościoła. Jutro na godz. 19.00, zapraszamy mieszkańców z Małszyc z domów od nr 52 do 78, a w przyszłym tygodniu z ul. Małszyckiej.