1. Dzisiaj przypada Niedziela Misyjna, którą przeżywamy pod hasłem „Będziecie moimi świadkami”. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na misje.

2. W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa od mszy wieczornej do godz. 9.00 w piątek.

3. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu przygotowali i prowadzili różaniec na nabożeństwie w naszej świątyni: paniom z Koła Żywego Różańca z ul. Chełmońskiego, Różom Różańcowym Rodziców modlących się za swoje dzieci, Grupie Medytacyjnej, uczniom s. Agnieszki.

 Dzień miesiącaDzień tygodniaprowadzenie rozważań i modlitwy
23NiedzielaKoło Żywego Różańca z Chąśna
24PoniedziałekP. Piotr
25WtorekGrupa Al-Anon
26ŚrodaP. Piotr
27CzwartekP. Piotr
28PiątekP. Piotr
29SobotaWspólnota Neokatechumanalna
30NiedzielaKoło Żywego Różańca z Goleńska

4. Bóg zapłać parafianom z  Goleńska, z domów od nr 41 do końca (także z Goleńska Małego i Goleńska wzdłuż trasy). Jutro zapraszamy mieszkańców z Marianki,  a w przyszłym tygodniu z

ul. Krudowskiego.

5. Zachęcamy do nabywania Kalendarzy diecezjalnych na przyszły rok w cenie 5 zł. oraz wkładów do zniczy Caritasu w cenie 4 zł.

6. Intencje mszalne na przyszły rok przyjmujemy od poniedziałku do soboty, natomiast intencje do modlitwy wypominkowej codziennie.

7. W niedzielę 9 października liczyliśmy wiernych. Na wszystkich Mszach Świętych w kościele i w kaplicy w Chąśnie było: 356 mężczyzn i 564 kobiet co łącznie stanowi 920 osób, (w roku 2021- 817 osób) tj. ok. 20% parafian (rok temu było to 18%). Do Komunii Świętej przystąpiło: 157 mężczyzn i 310 kobiet, co łącznie stanowi 467 osób  (w roku 2021 – 431 osób), czyli ok. 51%  wszystkich, którzy byli na mszach (w roku 2021 – 52 %).

8. W ostatnim czasie otrzymaliśmy podziękowania od Organizacji Miva Polska, za ofiary na środki transportu dla misjonarzy w ramach Akcji św. Krzysztof oraz od Fundacji „Dzieło Nowego Tysiaclecia” za czynne włączenie się w zbiórkę na rzecz funduszu stypendialnego Fundacji organizowaną w ramach obchodów XXII Dnia Papieskiego. Dyplomy wdzięczności znajdziemy w gablocie.