1. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca, po mszy o godz. 12.30 Adoracja Eucharystyczna i modlitwa o powołania.

2. We wtorek, 9 sierpnia, przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy. Polećmy jej wstawiennictwu nasz kontynent.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie od mszy wieczornej w czwartek do godz. 8.00 rano w piątek.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 10.00 będzie spotkanie Kół Żywego Różańca.

5. Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Armii Krajowej z bloku 43 N, za pomoc w sprzątaniu kościoła. Jutro zapraszamy parafian z bloku 43 O, a w przyszłym tygodniu z ulic: Jordana, Listopadowej, Poznańskiej i Przelotnej.

6. Bóg zapłać nowożeńcom, państwu: Bartoszowi i Sylwii Majer oraz Markowi i Natalii Piłat za dekorację kwiatową do kościoła.

7. Wczoraj wyruszyła na Jasną Górę, Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa. Wszyscy jesteśmy zaproszeni do duchowego pielgrzymowania. Więcej szczegółowych informacji, relacje ze szlaku oraz konferencje dostępne są w mediach społecznościowych i na stronie pielgrzymki: www.lppm.pl.

8. Parafia w Bąkowie Górnym zaprasza na Odpust Parafialny i XVIII Festyn Rodzinny w Bąkowie w Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Szczegóły znajdziemy w gablocie.

9. Witamy w naszej parafii wszystkich Gości i życzymy dobrego wypoczynku dla wszystkich, którzy planują wyjazdy wakacyjne.