1. Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, po mszy o godz. 12.30 Adoracja Eucharystyczna i modlitwa o powołania.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie od mszy wieczornej w czwartek do godz. 9.00 rano w piątek.

3. W piątek 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Na Mszach św. będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 10.00 będzie spotkanie Kół Żywego Różańca.

5. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom z ul. Dolnej, z domów od nr 26 do ostatniego oraz z ul. Dębowej. Jutro zapraszamy mieszkańców z ul. Grabowej, a za tydzień z ul. Kwiatowej – z domków.

6. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Łowiczu, pani Wioletta Puszcz, informuje, iż pod koniec roku 2021, z szacunku dla wieloletniego kierownika szkoły Pana Józefa Perzyny i Pani Marii Perzyny, powstała inicjatywa dotycząca zmiany ich pomnika. Państwo Perzynowie pochowani są na Cmentarzu Katedralnym w Łowiczu. Obecny pomnik jest zniszczony i trudny w utrzymaniu czystości. Wszyscy chętni, którzy wspominają Pana Józefa Perzynę jako oddanego kierownika i nauczyciela szkoły wraz z małżonką, mogą wpłacić dobrowolną kwotę na konto Rady Rodziców SP3 w Łowiczu.

Szczegółowe informacje ujęte są w piśmie dyrektora szkoły, które dostępne jest na tablicy ogłoszeń, na stoliku przy wyjściu z kościoła, na stronie internetowej i fb szkoły, bądź bezpośrednio w sekretariacie SP3 w Łowiczu.