……………………………………………….………………………………………………………….

Ogłoszenia duszpasterskie

 25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 WRZEŚNIA 2021

..….………………………………………………………………………….………………………

 

 1. W poniedziałek 20 września, na godz. 19.00 zapraszamy na mszę stanową wszystkich mężczyzn. Przez wstawiennictwo św. Józefa, opiekuna św. Rodziny, będziemy modlić się za małżeństwa w naszej parafii oraz o łaskę pogłębiania i obrony wiary katolickiej dla wszystkich Polaków.

 

 1. Bóg zapłać mieszkańcom z drugiej części ul. Korczaka, (od nr 19) za pomoc w sprzątaniu kościoła, a także za ofiary na kwiaty. W tym tygodniu sprzątanie kościoła będzie wyjątkowo we wtorek, o godz. 19.00, a o pomoc przy nim prosimy Parafian z ulicy Lokalnej i Matejki. W przyszłym tygodniu zapraszamy mieszkańców ze Strzelcewa-Parceli.

 

 1. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się po mszy wieczornej o godz. 18.00 a zakończy o godz. 10.00 w piątek.

 

 1. Bóg zapłać wszystkim osobom, które w minionym tygodniu trudziły się przy pielęgnacji naszego ogrodu.

 

 1. Intencje mszalne na rok 2022 przyjmujemy codziennie po mszach o godz. 18.00 z wyjątkiem niedziel.

 

 1. Kalendarze diecezjalne na przyszły rok (2022), można nabywać w zakrystii w cenie 5 zł.

 

 1. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w niedzielę 10 października Mszą św. o godz. 18.00. Po mszy będzie pierwsze spotkanie a w jego trakcie zapisy.

 

 1. Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez naszą diecezję:
 • W sobotę 25 września – XXII Diecezjalna Pielgrzymka Katechetów i Nauczycieli (przejście z par. Słubice do par. Sanniki – długość ok. 8 km);
 • W sobotę 2 października – Diecezjalne Spotkanie Kół Żywego Różańca w Domaniewicach. Na tę pielgrzymkę zapraszamy również Róże Różańcowe Rodziców modlących się za swoje dzieci.
 1. Za dekorację kwiatową kościoła dziękujemy nowożeńcom p. Kamilowi i Ewelinie Łukawskich oraz p. Jakubowi i Karolinie Boczek.

 

…………………………………………..………………………………………………………

Zapowiedzi przedślubne

Kamil Dudziński – kawaler z parafii tutejszej

Joanna Marlena Frątczak – panna z parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu (12 i 19 września 2021)

…………………………………………..……………………………………………………………