1. W dzisiejszą niedzielę – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, podczas każdej Mszy Św. odbywa się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
 2. Nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne na zakończenie roku kalendarzowego odprawimy w czwartek 31 grudnia o godz. 17:30 przed wieczorną Mszą świętą o godz. 18:00 ze względu na zapowiedziany zakaz przemieszczania się od godz.19.00. Tego dnia można uzyskać odpust zupełny za publiczny śpiew hymnu „Ciebie, Boga, wysławiamy”.
 3. 1 stycznia, w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i Światowy Dzień Modlitw o Pokój, Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego z dodatkowymi mszami o godz. 11:15 i 16:00. Taki sam układ Mszy będzie również w niedzielę 3 stycznia.
 4. W styczniu, do chorych pojedziemy z posługą sakramentalną wyjątkowo, nie w Pierwszy Piątek, ale w Pierwszą Sobotę Miesiąca, 2 stycznia, od godz. 9:00.
 5. Czuwanie fatimskie w Pierwszą Sobotę Miesiąca po wieczornej mszy świętej.
 6. Bóg zapłać wszystkim, dzięki którym mamy świątecznie udekorowany kościół i teren przed kościołem:
 • Panu Piotrowi Miazkowi, ks. Kamilowi i młodzieży, za przygotowanie dekoracji groty betlejemskiej i choinek;
 • Państwu Janickim z Klewkowa za podarowanie choinek;
 • pani Magdalenie Sierota za przygotowanie kolorowych ozdób na choinki;
 • dzieciom, które przez cały Adwent przynosiły papierowe serduszka na choinkę, przyozdobione nie tylko kolorową kredką, ale i postanowieniami dobrych uczynków;
 • Państwu Annie i Sławomirowi Majcher oraz pani Izabeli Wójcik za dekoracje z kwiatów i zieleni.
 1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Dzisiaj mamy podwójne świąteczne wydania Tygodników „Niedziela” i „Gościa Niedzielnego” w cenie 10 zł.