1. Dzisiaj, w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, po Mszy o 12.30, będzie wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia można uzyskać odpust zupełny.
  2. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata to święto patronalne Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Wszystkim, którzy w naszej parafii należą do nich, dziękujemy za ich służbę oraz piękne świadectwo wiary.
  3. 22 listopada to wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki i chórów kościelnych. Z tej okazji pragniemy wyrazić nasze podziękowanie także dla p. organisty Kamila, dla p. Piotra i dla wszystkich śpiewających w naszych scholach i chórze parafialnym.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę, a przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu.
  5. W sobotę kończymy rok liturgiczny 2019/2020, a w przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent.
  6. W przyszłą niedzielę poświęcimy opłatki, które nasi Radni rozniosą do każdej Rodziny i każdego domu. Przyjęcie opłatka poświęconego w kościele jest znakiem jedności z całą naszą rodziną parafialną. Ofiary zebrane przy tej okazji będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  7. W przyszłą niedzielę będzie można wziąć bombkę i przygotować prezent dla osób starszych, którym przyda się pomoc. Zachęcamy, aby przygotować piękny dar serca.
  8. W przyszłą niedzielę po mszach wieczornych będą spotkania z młodzieżą klas ósmych, która przygotowuje się do bierzmowania. Na spotkanie po mszy o godz. 16:00 zapraszamy młodzież z klasy 8 A, zaś po Mszy godz. 18:00 z klasy 8 B oraz spoza naszej szkoły. Na spotkanie zapraszamy także jednego z rodziców.
  9. Przypominamy że, z sakramentu pokuty i pojednania, w dni powszednie, można skorzystać zasadniczo 15 minut przed każdą Mszą św. lub jeśli będzie taka potrzeba także po Mszy św.
  10. Przypominamy, że przykościelny plac zabaw jest otwarty tylko do zmroku.
  11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Niedziela”.