1. Spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 10:00.
  2. Cieszymy się, że w ubiegłą niedzielę dzieci klas czwartych przyjęły I Komunię Św., a potem gorliwie uczestniczyły także w spotkaniach Białego Tygodnia. Jeszcze raz dziękujemy ich rodzicom za troskę o wychowanie religijne swoich dzieci, za pomoc i zaangażowanie w sprzątaniu kościoła i terenu przyległego, za przyozdobienie naszej świątyni w piękną dekorację kwiatową oraz za ofiarę -„cegiełkę” na potrzeby parafii.
  3. Słowa szczególnej wdzięczności kierujemy także do osób, które były najbardziej zaangażowane w zorganizowanie pierwszokomunijnej uroczystości: p. Moniki Wilkoszewskiej – naszej katechetki, pana Piotra Miazka – naszego kościelnego oraz pana Kamila Janickiego – naszego organisty.
  4. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Żołnierskiej i z ul. Małszyce za przyjęcie Matki Bożej w cudownej Ikonie Jasnogórskiej. Msza święta w ich intencji w najbliższą środę o godz. 17:30.
  5. Przypominamy, że plac zabaw na terenie przy kościele, w tym okresie roku, czynny jest do godz. 19:00. Uprzejmie prosimy, aby nie korzystać z niego w trakcie Mszy św. i nabożeństw. Za bezpieczeństwo dzieci na placu zabaw oraz za porządek na nim odpowiedzialni są rodzice.
  6. Intencje mszalne na rok 2021 będziemy przyjmować od pierwszego poniedziałku października (5 X).
  7. Bardzo serdecznie zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu i do wpisywania się na poszczególne godziny adoracji w środy oraz te całodobowe z czwartku na piątek.
  8. Liturgiczną Służbę Ołtarza serdecznie zapraszamy do wpisywania się na stałe tygodniowe dyżury liturgiczne w dowolnie wybrany dzień. Lista zapisów w zakrystii. O sobotnich zbiórkach poinformujemy w późniejszym terminie.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Niedziela”, a także naszego parafialnego biuletynu „Zwiastun”.
  10. Mamy jeszcze kalendarze diecezjalne na przyszły rok. Można je nabywać w zakrystii w cenie 5 zł.

…………………………………………..…………………………………………………

Zapowiedzi przedślubne

Tobiasz Sebastyan – kawaler z parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu

Elżbieta Marciniak – panna z parafii tutejszej (13 i 20 września 2020)

…………………………………………..…………………………………………………

Grzegorz Zdzisław Gołębiowski – kawaler z parafii katedralnej w Łowiczu

Marta Górska – panna z parafii tutejszej (13 i 20 września 2020)

…………………………………………..…………………………………………………

Łukasz Gałaj – kawaler z parafii Świętego Ducha w Łowiczu

Małgorzata Anna Uczciwek – panna z parafii tutejszej (20 i 27 września 2020)

…………………………………………..…………………………………………………

Szymon Kowalski – kawaler z parafii św. Mikołaja w Bąkowie Górnym

Karolina Uczciwek – panna z parafii tutejszej (20 i 27 września 2020)