1. Jutro po wieczornej Mszy świętej zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, którą poprowadzą Róże Różańcowe Rodziców modlących się za swoje dzieci.

2. Zachęcamy do wpisywania się na poszczególne dni i godziny adoracji Najświętszego Sakramentu (całodzienną: w środy i dobową: z czwartku na piątek). Listy są na stoliku. Przypominamy, że adoracja nieprzerwanie może trwać tylko wtedy, kiedy na każdą godzinę będzie zapisana przynajmniej jednak osoba. Niepełna lista chętnych będzie skutkować wcześniejszym zakończeniem adoracji, gdyż Pan Jezus wystawiony w Najświętszym Sakramencie, nie może pozostać w świątyni sam.

3. Dożynki Parafialne będziemy przeżywali w niedzielę 30 sierpnia podczas Mszy świętej o godz. 12:30.

4. Na wniosek Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski dzisiejsza niedziela jest Dniem solidarności z mieszkańcami Bejrutu, który został mocno zniszczony przez potężną eksplozję materiałów wybuchowych. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek, a przeznaczone na rzecz mieszkańców Bejrutu.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

6. Życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku osobom planującym wyjazdy i witamy serdecznie wszystkich Gości w naszej Parafii.

…………………………………………..…………………………………………………

Zapowiedzi przedślubne

Krystian Kamil Matuszewski – kawaler z parafii tutejszej (16 i 23 sierpnia 2020)

Monika Gołębiewska – panna z parafii św. Rocha w Boczkach Chełmońskich

…………………………………………..…………………………………………………