1. Dziś po Mszy Św. o godz. 10:00 spotkanie Kół Żywego Różańca.
 2. Nasza Parafia obchodzi w tym roku 20. „urodziny”. Najmłodszy kościół został wzniesiony staraniem ks. Bp Alojzego Orszulika, a ks. Wiesław Frelek wraz z Wami, Czcigodni Parafianie, doprowadził dzieło budowy do końca. W tworzenie parafii, zarówno w wymiarze duchowym, jak i materialnym zaangażowanych było i jest wiele osób. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12:30 będziemy przeżywali odpust parafialny ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz będziemy dziękować Panu Bogu za wszelkie dobro, które stało się udziałem tak wielu osób przez 20 lat istnienia naszej parafii. Sumie odpustowej będzie przewodniczył Ks. Bp Andrzej F. Dziuba. Zostanie także poświęcona tablica upamiętniająca J.E. Ks. Bpa Alojzego Orszulika. Będzie ona umieszczona przy wejściu do naszej świątyni.
 3. Zapraszamy asystę liturgiczną. Zachęcamy Parafian, aby na odpust ubrać się po łowicku.
 4. Z odpustem parafialnym związana jest Biesiada na Korabce. Po konsultacji z Sanepidem i wzięciu pod uwagę obostrzeń epidemiologicznych, podjęliśmy decyzję, że w tym roku Biesiady nie będzie.
 5. Jako przygotowanie do odpustu zachęcamy do wydłużonej adoracji. W środę o godz. 7:00 rano, w czwartek od godz. 7:00, przez cały dzień, całą noc i cały piątek. Adoracja będzie trwała jeżeli będą chętne osoby. Ofiarujmy ten czas modlitwy jako dziękczynienie za naszą wspólnotę parafialną z prośbą o świętość dla nas wszystkich. Na stoliku są listy na poszczególne godziny adoracji. Zachęcamy do wpisywania się.
 6. W środę o godz. 18:00 będzie odprawiona Msza Św. w intencji Rodzin z ulic: Strzeleckiej i Brzozowej, które przyjmowały w ostatnim czasie obraz Matki Bożej Częstochowskiej. Ikona Jasnogórska przejdzie teraz na ulice: Kiernozką i Płocką potem wróci do kościoła. Peregrynację zakończą Parafianie z ul. Żołnierskiej i ul.Małszyce.
 7. W środę przypada również uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 8. W piątek o godz. 8:00 Msza Św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy, aby wspólnie dziękować Panu Bogu za rok nauki.
 9. Słowa ogromnej wdzięczności, kierujemy do osób, które w ostatnim czasie poświęcają wiele sił i czasu na pielęgnację ogrodu przykościelnego. Zapraszamy kolejne osoby chętne.
 10. Plac zabaw za kościołem czynny jest do godz. 19:00. Uprzejmie prosimy, aby w trakcie Mszy św. i nabożeństw nie korzystać z placu zabaw.
 11. Zapraszamy na niezwykły, międzynarodowy koncert z okazji 100-lecia urodzin św.Jana Pawła II. Ze względu na epidemię koncert został zrealizowany w wersji on-line. Emisja odbędzie się w niedzielę 21 czerwca, o godz. 20:00 na stronie wydarzenia: jp2concert.com.
 12. W przyszłą niedzielę w naszej Ojczyźnie odbędą się wybory prezydenckie. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.
 13. Zachęcamy do zapoznania się z charyzmatem zakonnym Sióstr Sercanek. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej: www.sercanki.pl lub www.sercankicsm.pl.