1) Dzisiaj na Mszę Św o 18.00 zapraszamy Rodziców i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy Św spotkanie.
2) Kurs przedmałżeński rozpoczniemy w poniedziałek, 20 lutego o godz. 19.00. Przekażmy informację osobom zainteresowanym.
3) W czwartki o godz. 12.15 zapraszamy potrzebujących na talerz ciepłej strawy. Zapraszamy także w kolejne czwartki. Obiad poprzedzony będzie wspólnym czytaniem Słowa Bożego i modlitwą.
4) Zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej do Czerwińska nad Wisłą. Mamy rezerwację na sobotę, 18 marca, godz. 13.00.
5) Trwają pracę przy docieplaniu ścian nad nawami bocznymi w kościele. Dzisiaj taca inwestycyjna.
6) Za ofiarę i pomoc przy sprzątaniu dziękujemy osobom z ul. A. Krajowej od nr 72 do nr 116 oraz z ul. Jeżewskiego i. Jutro prosimy o pomoc Parafian z ul. A. Krajowej z bloku 43A i 43B a w kolejnym tygodniu z ul. A. Krajowej, blok 43c i 43D.
7) OO. Pijarzy rozpoczęli rekolekcje ewangelizacyjne REO i zapraszają w czwartki o godz. 18.30 https://pl-pl.facebook.com/pijarzy.lowicz/
8) W kinach warto obejrzeć filmy : Milczenie , Zerwany Kłos – o bł.Karolinie

Słowa Papieża Franciszka

Podstawą nadziei chrześcijańskiej jest miłość, jaką sam Bóg żywi wobec każdego z nas – powiedział Ojciec Święty podczas Środowej audiencji ogólnej. Zaznaczył, że nadzieja ta jest niezwykłym darem, a my sami jesteśmy powołani, aby z pokorą i prostotą stać się jego „kanałami” dla wszystkich.