1. Dzisiaj po Mszy o godz. 10.00 będzie spotkanie Kół Żywego Różańca.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie trwała od Mszy wieczornej w czwartek do godz. 9.00 rano w piątek.

3. Dziękujemy Pierwszemu Kołu Żywego Różańca za prowadzenie codziennego różańca. W tym tygodniu różaniec poprowadzi Drugie Koło.

4. Trwają zapisy na XXX Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 6-14 sierpnia. Wszelkie informacje dotyczące pielgrzymki, jak i sam formularz zgłoszeniowy, można znaleźć na stronie internetowej www.lppm.pl w zakładce NIEZBĘDNIK PIELGRZYMA. Tam odnaleźć można wszystkie potrzebne informacje na ten czas dotyczące tegorocznego pielgrzymowania.

5. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu, w niedziele i uroczystości nie ma Mszy św. o godz. 12.30, natomiast Msza Św. w Chąśnie będzie odprawiana o godz. 11.30.

6. Książkę o historii parafii można nabywać w zakrystii i w kancelarii, w cenie 20 zł.

Zapowiedzi przedślubne:

Wojciech Kurek – kawaler z parafii tutejszej i Katarzyna Janiak – panna z parafii św. Trójcy w Kucharkach (06.07 i 13.07.2025).