Polityka prywatności

Polityka prywatności

Na stronie parafii pw. M.B. Nieustającej Pomocy w Łowiczu dostępnej pod adresem www.korabka.pl przywiązujemy szczególną wagę do prywatności odwiedzających nas osób. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności strony i sposobach wykorzystywania plików cookies (ciasteczek).

Jednocześnie zapewniamy, że wszelkie informacje gromadzone w dziennikach logów są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów administracyjnych. Nie identyfikujemy także w żaden sposób osób odwiedzających naszą stronę i nie przesyłamy tak zgromadzonych danych do stron trzecich.

Administratorem danych zamieszczonych w intenecie jest Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Łowiczu, ul. Brzozowa 15; 99-400 Łowicz.

Jakie dane gromadzimy i dlaczego?
Zgodnie ze standardem nasza stron WWW przechowuje w logach zapytania HTTP. Oznacza to, że znamy adresy IP osób odwiedzających, które przeglądają materiały zawarte na naszej stronie. Przeglądane materiały identyfikowane są poprzez indywidualne adresy URL. Znamy także:

  • czas nadania zapytania,
  • czas wysłania odpowiedzi,
  • nazwę pytającego klienta, identyfikowaną poprzez protokół HTTP
  • informacje o błędach transakcji HTTP,
  • adres URL strony poprzednio odwiedzonej przez użytkownika,
  • informacje o przeglądarce użytkownika.

Powyższe dane nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi stronę. Służą one do zapewnienia jak najwyższej jakości działania strony i pozwalają na analizowanie problemów oraz służą do tworzenia logów z zapisem pracy strony.

Jak wykorzystujemy zgromadzone dane?
Zgromadzone przez nas logi przechowywane są na serwerze przez czas nieokreślony i służą jako materiał pomocny dla osób zajmujących się administrowaniem stroną. Informacje zawarte w logach nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi. Na podstawie logów mogą być tworzone statystyki pomocne przy rozwoju strony i wykorzystywane przez administratorów strony. Statystyki takie nie zawierają żadnych cech identyfikacyjnych, stanowią anonimowy zbiór danych.