1. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu przygotowali i prowadzili różaniec na nabożeństwie w naszej świątyni: paniom z  Drugiego i Trzeciego Koła Żywego Różańca, uczniom pana Piotra z klas siódmych, Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym Miriam, Scholi pana Kamila, Wspólnocie Neokatechumanalnej.


Dzień M-ca
Dzień TygodniaRóżaniec – prowadzenie rozważań i modlitwy
29NiedzielaKoło Żywego Różańca z Goleńska
30PoniedziałekGrupa Teatralna
31WtorekGrupa Al-Anon

2. Jutro, 30 października, Różaniec będzie odmawiany z tajemnicami inscenizowanymi przez (Nie)Zwykły Teatr na Korabce.

3. Od 1 listopada wracamy do codziennego różańca po Mszy św. wieczornej, w intencji o pokój na świecie i błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny. 1 listopada – prowadzi  Odnowa w Duchu Świętym; 2 listopada – Wieczernik Maryjny; 3 listopada – Odnowa w Duchu Świętym; 4 listopada – Nabożeństwo I soboty miesiąca; 5 listopada – Odnowa w Duchu Świętym.

4. Jutro do pomocy w sprzątaniu kościoła zapraszamy mieszkańców bloku 43 O, a w przyszłym tygodniu ul.: Jordana, Listopadowej, Poznańskiej i Przelotnej.

5. We środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych, święto nakazane. Msze Św. w naszym kościele o godz. 8:00, 10:00 i 18:00. Nie ma Mszy św. o godz. 12:30 w kościele i w kaplicy w Chąśnie.

O godz. 12:00, przed kaplicą na cmentarzu katedralnym, będzie odprawiona uroczysta Msza Św. sprawowana wspólnie razem z kapłanami z Parafii Katedralnej. Pół godziny wcześniej (o godz. 11:30) będzie Nabożeństwo z procesją po cmentarzu i modlitwą za zmarłych, szczególnie za polecanych w wypominkach jednorazowych.

6. Drugiego listopada, we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. O godz. 17:30 będą odprawione Nieszpory za zmarłych.

7. Przypominamy, że w dniach od 1 do 8 listopada włącznie możemy uzyskać codziennie odpust zupełny, który wolno ofiarować jedynie za zmarłych pod zwykłymi warunkami (trwanie w stanie łaski uświęcającej; przyjęcie w danym dniu Komunii Świętej; modlitwa wg. intencji papieża; pobożne, czyli modlitewne, nawiedzenie cmentarza grzebalnego; wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, nawet lekkiego).

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie od mszy wieczornej w czwartek do godz. 9.00 rano w piątek. Pierwszą godzinę adoracji będzie animować wspólnota Wieczernik Maryjny.

9. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Msze Św. o godz. 7:00 i o 18:00. Od godz. 9:00 odwiedzimy chorych. Możliwość spowiedzi od godz. 17:00.

10. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz. 18:00 zapraszamy na Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

11. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca, po mszy o godz. 12.30 Adoracja Eucharystyczna i modlitwa o powołania.

12.  W przyszłą niedzielę, w godzinach popołudniowych przybędą do nas relikwie św. Wiktorii. Msza o godz. 18.00 będzie odprawiona ku czci naszej Świętej Patronki. W poniedziałek, przez cały dzień, aż do mszy wieczornej o godz. 18.00, będzie możliwość indywidualnej modlitwy przy relikwiach.

13. Zachęcamy do nabywania Kalendarzy diecezjalnych na przyszły rok w cenie 7 zł oraz wkładów do zniczy Caritasu w cenie 4 zł.

14. Na wypominki (całoroczne i jednorazowe) przyjmujemy w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej. 15. W nocy z 18 na 19 listopada, planowane jest całonocne czuwanie modlitewne na Jasnej Górze dla parafii z dekanatu Łowicz-katedra. Wyjazd w sobotę ok. godz. 17.00, powrót w niedzielę, ok. godz. 9.00. Przy zapisach wpłacamy 30 zł, resztę w autokarze. Ostateczny koszt będzie zależał od liczby uczestników.