1. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca, po mszy o godz. 12.30 Adoracja Eucharystyczna i modlitwa o powołania.

2. W środę, 9 sierpnia, przypada Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy. Polecajmy jej wstawiennictwu nasz kontynent.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie w czwartek od mszy wieczornej do godz. 9.00 rano w piątek.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 10.00 będzie spotkanie Kół Żywego Różańca.

5. Bóg zapłać Wspólnocie Odnowy w Duchu Św. za tygodniowy różaniec w intencji naszej Ojczyzny i o pokój na świecie.

6. Bóg zapłać dwóm panom za odnowienie naszych ławek ogrodowych.

7. Dzisiaj rano wyruszyła na Jasną Górę, Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa. Wszyscy jesteśmy zaproszeni do duchowego pielgrzymowania. Więcej szczegółowych informacji, relacje ze szlaku oraz konferencje dostępne są w mediach społecznościowych i na stronie pielgrzymki: www.lppm.pl.

8. Od dzisiaj można zapisywać się na dwudniową wycieczkę autokarową do miejscowości położonych wzdłuż wschodniej granicy Polski, która odbędzie się w dniach 15-16 września (piątek-sobota). Odwiedzimy m.in.: Białystok, sanktuaria w Sokółce (Cud Eucharystyczny) i Św. Wodzie, cerkwie tatarskie, Hajnówkę (przejazd kolejką wąskotorową do Tiplo, cerkiew), Białowieżę. Koszt wyjazdu wynosi 400 zł. Cena jest skalkulowana na autokar 50-osobowy. W cenę wliczony jest przejazd autokarem, nocleg i trzy posiłki (w piątek obiadokolacja, w sobotę śniadanie i obiad). Zaliczkę w wysokości 200 zł należy wpłacić przy zapisach. Dzisiaj zapisy po Mszach Św. , przy stoliku przed kancelarią.

9. Witamy w naszej parafii wszystkich Gości i życzymy dobrego wypoczynku dla wszystkich, którzy planują wyjazdy wakacyjne.

Zapowiedzi przedślubne: 

Mateusz Tobiasz Kazimierczak– kawaler z parafii katedralnej w Łowiczu,

Oliwia Aleksandra Włodarczyk– panna z parafii katedralnej w Łowiczu (06.08 i 13.08.2023).