1. Dzisiaj po Mszy Św. o 10.00 będzie spotkanie Kół Żywego Różańca.

2. Jutro (14 lutego) – za wstawiennictwem świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy, powierzajmy Panu Bogu nasz kontynent.

Tego dnia przypadają również popularne walentynki. Módlmy się za zakochanych o Boże prowadzenie.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie od mszy wieczornej w czwartek do godz. 9.00 rano w piątek.

4. Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom z ul. Grabowej. Jutro zapraszamy mieszkańców z ul. Kwiatowej – z domków, a za tydzień z bloku przy ul. Kwiatowej, z klatki pierwszej i drugiej.

5. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Łowiczu, pani Wioletta Puszcz, informuje, iż pod koniec roku 2021, z szacunku dla wieloletniego kierownika szkoły Pana Józefa Perzyny i Pani Marii Perzyny, powstała inicjatywa dotycząca zmiany ich pomnika. Państwo Perzynowie pochowani są na Cmentarzu Katedralnym w Łowiczu. Obecny pomnik jest zniszczony i trudny w utrzymaniu czystości. Wszyscy chętni, którzy wspominają Pana Józefa Perzynę jako oddanego kierownika i nauczyciela szkoły wraz z małżonką, mogą wpłacić dobrowolną kwotę na konto Rady Rodziców SP3 w Łowiczu.

Szczegółowe informacje ujęte są w piśmie dyrektora szkoły, które dostępne jest na tablicy ogłoszeń, na stoliku przy wyjściu z kościoła, na stronie internetowej i fb szkoły, bądź bezpośrednio w sekretariacie SP3 w Łowiczu.

6. Wszystkim, którzy udają się na ferie, życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.