1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie tylko w czwartek od mszy wieczornej do godz. 22.00.

2. W wigilijny piątek o godz. 7:00 będą ostatnie Roraty. Tego dnia nie będzie wieczornej Mszy Św. o godz. 18:00. Pasterka w kaplicy w Chąśnie będzie odprawiona o godz. 22:00, zaś w kościele o północy (24:00). Zachęcamy, aby w tradycyjną wigilię Bożego Narodzenia, zgodnie z polską tradycją, zachować jej charakter postny.

3. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia Msze Św. będą sprawowane wg. porządku niedzielnego.

4. W przyszłą niedzielę – Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa, podczas każdej Mszy Św. będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

5. Taca z 26 grudnia przeznaczona jest w naszej diecezji na Dom Kapłana Seniora w Sochaczewie.

6. Dziękujemy Paniom i Panom z Rady Parafialnej oraz osobom, które pomagały przy roznoszeniu opłatków. Wszyscy czynili to całkowicie bezinteresownie, poświęcając swój własny czas i siły. Ofiary zebrane na ogrzewanie kościoła i całego obiektu wyniosły 8.710 zł (w 2020 roku zebraliśmy 11.920 zł.) Bóg zapłać! Opłatki można wciąż nabywać w zakrystii. Niestety nie mamy już świec na stół wigilijny.

7. Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w Akcji „Bombka” przynosząc dary dla seniorów. Dziękujemy także Paniom i Panom z Rady Parafialnej, którzy zatroszczyli się o dostarczenie paczek do poszczególnych domów.

8. Za pomoc w sprzątaniu kościoła oraz za ofiarę na kwiaty, dziękujemy parafianom z ul.  Żołnierskiej, z domów od nr 1 do 29. Za tydzień zapraszamy mieszkańców z ul. Żołnierskiej od nr 30 do końca ulicy, a za dwa tygodnie z ul. Strzeleckiej od nr 1 do 32.

9. Jutro, w poniedziałek, na godz. 19.00, po raz ostatni w tym roku, zapraszamy na mszę stanową dla mężczyzn. Przez wstawiennictwo św. Józefa, opiekuna św. Rodziny, będziemy modlić się za małżeństwa w naszej parafii oraz o łaskę pogłębiania i obrony wiary katolickiej dla wszystkich Polaków.

10. Młodzież, która chciałaby się zaangażować w przygotowanie dekoracji świątecznej w kościele, zapraszamy we wtorek i w środę na godz. 19.00.

11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. W Najnowszym Gościu Niedzielnym znajdziemy płytę CD z kolędami w wykonaniu polskich karmelitanek z Islandii, natomiast w Małym Gościu, specjalne kody upoważniające do pobrania nowych kolęd Arki Noego.