1. Dzisiejsza niedziela jest przeżywana w naszej parafii jako Niedziela Misyjna. Przez cały dzień gościmy misjonarza, ojca Marka z Tanzanii. Po mszach mamy możliwość nabycia egzotycznych przedmiotów przywiezionych przez polskich misjonarzy. Fundusze uzyskane w czasie kiermaszu przeznaczone będą na utrzymanie placówki misyjnej ojca Marka. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na misje.

2. Dzisiaj  po Mszy św. o godz. 10:00 będzie spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po mszy o 18.00 kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VIII wraz z rodzicami.

3. We wtorek 19 października, na godz. 19.00 zapraszamy na mszę stanową wszystkich mężczyzn. Przez wstawiennictwo św. Józefa, opiekuna św. Rodziny, będziemy modlić się za małżeństwa w naszej parafii oraz o łaskę pogłębiania i obrony wiary katolickiej dla wszystkich Polaków.

4. W tym tygodniu Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwała od mszy wieczornej w czwartek do godz. 9.00 w piątek.

5. W piątek 22 października przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

6. Zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej w kościele i w rodzinnych domach. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu przygotowali i prowadzili różaniec na nabożeństwie w naszej świątyni: paniom z Pierwszego Koła Żywego Różańca, Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym Miriam, Chórowi Parafialnemu, Wspólnocie Neokatechumanalnej oraz uczniom pani Moniki z klas: trzeciej, czwartej i piątej. 

7. Bóg zapłać mieszkańcom z Goleńska od nr 41 do końca; z Goleńska Małego i Goleńska wzdłuż trasy, za pomoc w sprzątaniu kościoła. Jutro zapraszamy parafian z Marianki, a w przyszłym tygodniu z ulicy Krudowskiego.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek w Niedzielę Papieską na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebraliśmy 1115 zł.

9. Przyjmujemy intencje do modlitwy wypominkowej. Na stolikach są kartki do zapisania imion naszych bliskich zmarłych, których pragniemy polecić Bogu.

10. Zachęcamy do nabywania kalendarzy diecezjalnych na przyszły rok w cenie 5 zł.