1. Bóg zapłać wszystkim, którzy w minionym tygodniu przygotowali i prowadzili różaniec: paniom z Koło Żywego Różańca z Chąśna, Grupie Al-Anon oraz uczniom pana Piotra z klas: szóstej, siódmej i ósmej. Bóg zapłać także paniom z Koła Żywego Różańca z ul. Chełmońskiego, które dzisiaj poprowadzą ostatnie w tym roku Nabożeństwo Różańcowe.

2. Bóg zapłać mieszkańcom z ulicy Krudowskiego za pomoc w sprzątaniu kościoła. W tym tygodniu zapraszamy parafian z Małszyc, z domów od nr 1 do 25, a w przyszłym tygodniu od nr 26 do 51.

3. Jutro przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w naszym kościele o godz. 8:00, 10:00 i 18:00. Nie ma Mszy św. o godz. 12:30 w kościele i w kaplicy w Chąśnie.

4. W uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w kaplicy na Cmentarzu Katedralnym zostaną odprawione o godz. 10:00 i 12:00. Ksiądz Proboszcz będzie się modlił za zmarłych z naszej parafii podczas Mszy św. o godz.12:00.

5. We wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. O godz. 17:30 odprawimy Nieszpory za zmarłych.

6. Przypominamy, że w dniach od 1 do 8 listopada włącznie możemy uzyskać codziennie odpust zupełny, który wolno ofiarować jedynie za zmarłych pod zwykłymi warunkami.

a.   trwanie w stanie łaski uświęcającej;

b.   przyjęcie w danym dniu Komunii Świętej;

c.   modlitwa wg. intencji papieża (nie w intencji osoby Ojca świętego, a w intencjach, w których modli się papież), np. Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo

d.   pobożne, czyli modlitewne, nawiedzenie cmentarza grzebalnego;

e.   wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, nawet lekkiego

(jeżeli jest brak całkowitej dyspozycji – zyskuje się odpust cząstkowy).

7. W tym tygodniu Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwała od mszy wieczornej w czwartek do godz. 9.00 w piątek. Pierwszą godzinę adoracji będzie animować wspólnota Wieczernik Maryjny.

8. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9:00 odwiedzimy chorych. Możliwość spowiedzi od godz. 17:00.

9. W piątek w godzinach popołudniowych przybędą do nas relikwie św. Wiktorii. O godz. 18.00 odprawimy uroczystą mszę ku jej czci. Po wieczornej Mszy Św. będzie czuwanie przy relikwiach połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu do godz. 22.00. W sobotę natomiast czuwanie będzie trwało od godz. 7.00 do mszy wieczornej. Zachęcamy do zapisywania się na adorację w piątek i w sobotę.

10. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz. 18:00 zapraszamy na Czuwanie Fatimskie.

11. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca, po mszy o godz. 12.30 Adoracja Eucharystyczna i modlitwa o powołania.

12. Zachęcamy do nabywania kalendarzy diecezjalnych na przyszły rok oraz wkładów do zniczy w cenie 3,50 zł, z których dochód jest przeznaczony na wsparcie działalności łowickiej Caritas.

13. Ponieważ w minioną sobotę nie udało się wykonać planowanych prac przy parkanie i chodniku, ponawiamy zaproszenie dla mężczyzn chętnych do pomocy, na najbliższą sobotę, na godz. 8.00. Prosimy, o ile to możliwe, o przyniesienie ze sobą szpadli, grabi oraz piły do cięcia drzewa.

14. W ostatnim czasie otrzymaliśmy podziękowania od Organizacji Miva Polska, za ofiary na środki transportu dla misjonarzy w ramach Akcji św. Krzysztof oraz od firmy Green Office Ecologic wraz ze Stowarzyszeniem Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” za zbiórkę zużytego Sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dyplomy wdzięczności znajdziemy w gablocie.