1. Bóg zapłać mieszkańcom z ulicy Lokalnej i Matejki za pomoc w sprzątaniu kościoła, a także za ofiary na kwiaty. Jutro zapraszamy parafian ze Strzelcewa-Parceli, a w przyszłym tygodniu z Goleńska, nr 1-40 (bez Goleńska Małego i bez Goleńska przy trasie Kiernozkiej).

2. W środę 29 września przypada święto Świętych Archaniołów Michałą, Gabriela i Rafała. Prośmy potężnych orędowników o wiarę.

3. W tym tygodniu Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie od mszy wieczornej w czwartek do godz. 10.00 w piątek.

4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00. Możliwość spowiedzi od godz. 17:00. Zachęcamy do podjęcia się wysiłku przeżycia dziewięciu pierwszych piątków miesiąca, szczególnie dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej  Komunii Świętej.

5. Wszystkich Parafian zapraszamy w październiku do udziału w Nabożeństwach Różańcowych, które będą odprawiane w naszym kościele codziennie o godz. 17:15, w Kaplicy w Chąśnie: w niedziele po Mszy św. o godz. 11:15, a w dni powszednie o 19:00. Warto tak planować czas, by uczestniczyć także we Mszy św. przed lub bezpośrednio po  Różańcu. Zachęcamy również do odmawiania różańca w rodzinach. Można również składać prośby i podziękowania do skrzynki intencji, które przez ręce Maryi będziemy polecać Panu Bogu w modlitwie różańcowej.

Dzień miesiącaDzień tygodniaRóżaniec 2021 – prowadzenie rozważań i modlitwy –
 1PiątekMinistranci i Lektorzy
 2Sobota3 Koło Żywego Różańca
 3NiedzielaKoło Żywego Różańca z Goleńska
 4PoniedziałekP. Monika
 5WtorekP. Monika
 6ŚrodaP. Monika
 7CzwartekUlicami Osiedla – Radni Parafialni
 8Piątek Schola – P. Kamil
 9SobotaGrupa Medytacyjna
 10Niedziela1 Koło Żywego Różańca
 11PoniedziałekP. Monika
 12WtorekWspólnota Odnowy w Duchu Świętym Miriam
 13ŚrodaP. Monika
 14CzwartekP. Monika
 15PiątekChór Parafialny
 16SobotaWspólnota Neokatechumanalna
 17Niedziela2 Koło Żywego Różańca
 18PoniedziałekP. Piotr
 19WtorekRóże Różańcowe Rodziców modlących się za swoje dzieci
 20ŚrodaP. Piotr
 21CzwartekWspólnota Maryjna Nazaret
 22PiątekP. Piotr
 23Sobota 
 24NiedzielaKoło Żywego Różańca z Chąśna
 25PoniedziałekP. Piotr
 26WtorekGrupa Al-Anon
 27ŚrodaP. Piotr
 28CzwartekP. Piotr
 29PiątekP. Piotr
 30Sobota 
 31NiedzielaKoło Żywego Różańca z ul. Chełmońskiego

6. Dzieci, które zadeklarują codzienny udział w modlitwie różańcowej, otrzymają planszę (do najbliższej środy) i każdego dnia będą otrzymywać do niej naklejki. Zapraszamy wszystkie dzieci, niemniej jednak Rodziców prosimy o przemyślane pobieranie tych plansz. Na koniec października dla najwytrwalszych są przewidziane nagrody.

7. W pierwszą sobotę miesiąca czuwanie fatimskie będzie połączone z nabożeństwem różańcowym o godz.17.15.

8. Bp Ordynariusz zaprasza do udziału w Pielgrzymce Kół Żywego Różańca do Domaniewic w sobotę 2 października. Chętni mogą w zakrystii zapisywać się na wspólny wyjazd. Na tę pielgrzymkę zapraszamy również Róże Różańcowe Rodziców modlących się za swoje dzieci.

9. W sobotę (2 października) przypada także wspomnienie świętych Aniołów Stróżów. Nasi niebiescy  opiekunowie istnieją realnie i opiekują się nami, chroniąc przed złem i prowadząc ku dobru. Zachęcamy do modlitwy za ich wstawiennictwem.

10. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca, po mszy o godz. 12.30 Adoracja Eucharystyczna i modlitwa o powołania.

11.  Bóg zapłać nowożeńcom, państwu Piotrowi i Karolinie Myczka za dekorację kwiatową do kościoła.

12. Bóg zapłać wszystkim osobom, które w minionym tygodniu trudziły się przy pielęgnacji naszego ogrodu.

13. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w niedzielę 10 października mszą św. o godz. 18.00. Po mszy będzie pierwsze spotkanie a w jego trakcie zapisy.

14. Zachęcamy do nabywania kalendarzy diecezjalnych na przyszły rok w cenie 5 zł.

15. Zapraszamy do włączania się w działalność grup i ruchów duszpasterskich istniejących w naszej parafii. W biuletynie znajdziemy informacje jakie grupy istnieją i kiedy się spotykają.

Ministranci i lektorzySobota, godz. 10.00
ChórŚroda, godz. 19.00 lub według wcześniejszych ustaleń
Schola Pana KamilaSobota, godz. 10.00 (co druga sobota miesiąca)
Schola Pana PiotraNiedziela (co druga niedziela), godz. 9.20
Koła Żywego RóżańcaDruga niedziela miesiąca, po mszy o 10.00.
Róże Różańcowe Rodziców modlących się za swoje dzieciTrzeci wtorek miesiąca, godz. 18.00
Odnowa w Duchu ŚwiętymWtorek, po mszy o godz. 18.00
Wspólnota NeokatechumenalnaŚroda, godz. 19.30, sobota, godz. 19.30
Wspólnota Wieczernik MaryjnyCzwartek, godz. 19.00
Al.-Anon (Grupa wsparcia)Drugi i ostatni wtorek miesiąca, godz. 19.00
Grupa MedytacyjnaJeszcze do ustalenia
KSMJeszcze do ustalenia

16. Proboszcz parafii w Boczkach Chełmońskich serdecznie zaprasza na Mszę św. odpustową w dniu 29 września o godz. 17.00. Na mszy wystąpi chór pań niewidomych z „Domu Nadziei” w Żułowie. Jest to wspólnota prowadzona przez zgromadzenie założone przez bł. Różę Czacką, a samo miejsce jest związane z bł. Prymasem Wyszyńskim. Panie będą czytały lekcje mszalne, śpiewały psalm i pieśni podczas mszy. Po Eucharystii będzie 15-minutowy koncert.