1. We czwartek 19 sierpnia, na godz. 19.00 zapraszamy wszystkich mężczyzn na mszę stanową. Przez wstawiennictwo św. Józefa, opiekuna św. Rodziny, będziemy modlić się za małżeństwa w naszej parafii oraz o łaskę pogłębiania i obrony wiary katolickiej dla wszystkich Polaków.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tym tygodniu będzie w czwartek od mszy wieczornej o godz. 19.00 do godz. 7.00 rano w piątek.
  3. Bóg zapłać nowożeńcom, państwu: Adamowi i Aleksandrze Zielińskim, Tomaszowi i Róży Bieleckim oraz Mateuszowi i Martynie Witowskim, za dekorację kwiatową do kościoła.
  4. Bóg zapłać wszystkim panom i paniom, którzy w tym tygodniu trudzili się przy pielęgnacji naszego ogrodu.
  5. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę autokarową do świętych miejsc Warmii: Gietrzwałdu, Głotowa i Stoczka Klasztornego. Gietrzwałd to miejsce objawień Matki Bożej w 1877 roku. Głotowo słynie z Sanktuarium Najświętszego Sakramentu oraz Kalwarii Warmińskiej. Stoczek Klasztorny (Warmiński) jest związany z życiem Sługi Bożego Prymasa Wyszyńskiego, który tam był więziony.                                                  Pielgrzymka odbędzie się w sobotę, 11 września 2021r. Wyjazd o godz. 5.30, powrót ok. godz. 21-22.00. Koszt pielgrzymki wynosi 80 zł. W cenę jest wliczony jedynie przejazd autokarem. Zapisy będą w przyszłą niedzielę, po każdej mszy św. Wpłatę za pielgrzymkę należy dokonać przy zapisach.

…………………………………………..…………………………………………………

Zapowiedzi przedślubne

Kamil Marek Fijołek – stanu wolnego, z parafii tutejszej (15 i 22 sierpnia 2021)

Anna Maria Rospara – stanu wolnego, z parafii tutejszej

…………………………………………..…………………………………………………

Przemysław Józef Banachowski– kawaler z parafii Okup Wielki  (15 i 22 sierpnia 2021)

Sylwia Piwowarska – panna z parafii katedralnej w Łowiczu

…………………………………………..…………………………………………………

Emil Cezary Proszczyński – kawaler z parafii Św. Ducha w Łowiczu   (15 i 22 sierpnia 2021)

Martyna Słoma – panna z parafii Najśw. Serca Jezusowego w Łodzi – Julianowie