1. Niedzielą Miłosierdzia Bożego rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Dzisiaj po mszach zbieramy ofiary do puszek na potrzeby diecezjalnej Caritas.
  2. W przyszłą niedzielę, na dodatkowej mszy o godz. 11:15, dzieci z klasy 5 A oraz spoza naszej szkoły, będą przeżywać Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy, aby dzieci skorzystały z sakramentu spowiedzi w ciągu tygodnia, a w niedzielę przyszły już na godz. 11:00. Prosimy również, aby na msze o godz. 11:15 przyszły tylko dzieci ze swoimi bliskimi oraz osoby, które zamówiły intencje Mszy Św. Wszystkie pozostałe osoby niech wybiorą inną godzinę.
  3. Zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu we środy oraz 24-godzinnej z czwartku na piątek. Aby adoracja się odbyła potrzebne są dwie osoby na każdą godzinę. Na listach wyłożonych na stoliku, przy każdej godzinie są umieszczone dwie rubryki. Prosimy, aby do jednej rubryki wpisywać tylko jedno imię, imię drugiej osoby do drugiej rubryki. W ten sposób będzie łatwiej zorientować się, która godzina jest wolna, a która zajęta. Środowej adoracji nie będzie, a czwartkowa potrwa tylko do godziny 22:00.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”.