1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną i procesją eucharystyczną w niedziele o godz. 17:15 oraz na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17:15.
 2. Dziękujemy panu Piotrowi Miazkowi i młodzieży za przygotowanie i poprowadzenie Drogi Krzyżowej w miniony piątek.
 3. Ze względu na niepewną sytuację związaną z pandemią, planowana Droga Krzyżowa ulicami osiedla Korabka, odbędzie się w świątyni o stałej porze, czyli o 17:15. O przygotowanie i poprowadzenie rozważań stacji Drogi Krzyżowej prosimy Radnych Parafialnych.
 4. W przyszłą niedzielę będzie spotkanie Kół Żywego Różańca po Mszy o godz. 10:00.
 5. Również w przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, poprzez które chcemy godnie przygotować się do Świąt Wielkanocnych. Poprowadzi je ks. Jacek Zieliński, wikariusz z parafii św. Jadwigi Królowej w Kutnie. W pierwszy dzień rekolekcji, w niedzielę 14 marca, nie będzie w kościele dodatkowej mszy o godz. 11:15 ze względu na mszę w Chąśnie odprawianą w każdą niedzielę o tej właśnie porze. Wszystkie Msze będą z nauką ogólną.
 6. Możliwość spowiedzi we wtorek i środę (16 i 17 marca). W środę (17 marca) o godz. 11:00 będzie Msza Św. połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia – pomóżmy chorych, aby tego dnia mogli być w kościele.
 7. Podczas rekolekcji w poniedziałek, wtorek i środę, wieczorna Msza Św. będzie o godz. 19:00.
 8. Ze względu na pandemię nie będzie szkolnych rekolekcji. Przewidziane są jedynie spotkania z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. (poniedziałek) oraz z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania (wtorek i środa).

Program rekolekcji:

Poniedziałek 15 marca Wtorek 16 marca Środa 17 marca
9:00 – Msza Św. z nauką dla wszystkich  9:00 – Msza Św. z nauką dla wszystkich 9:00 – Msza Św. z nauką dla wszystkich
11:00 – Msza Św. z nauką dla wszystkich  11:00 – Msza Św. z nauką dla wszystkich 11:00 – Msza Św.
z udzieleniem sakramentu chorych
15:30 – Spotkanie dla klasy III a 15:30 – Spotkanie dla klasy VIII a 15:30 – Spotkanie dla klasy VIII b
16:15 – Spotkanie dla klasy III b
17:00 – Msza Św.
w kaplicy w Chąśnie
17:00 – Msza Św.
w kaplicy w Chąśnie
17:00 – Msza Św.
w kaplicy w Chąśnie
19:00 – Msza Św.
z nauką dla wszystkich
19:00 – Msza Św.
z nauką dla wszystkich
19:00 – Msza Św.
z nauką dla wszystkich
 1. W czwartek po rekolekcjach, 18 marca, odwiedzimy naszych chorych z wielkanocną posługą sakramentalną. Pojedziemy do tych osób, które zostaną nam zgłoszone. Chorych można już zgłaszać.
 2. Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne, jakie wpłynęły w ciągu ostatnich dwóch tygodni, a które wyniosły 350 zł.
 3. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy jako dodatek: Nowennę do św. Józefa. W nim możemy przeczytać o tym czym są nowenny i dlaczego stały się tak popularne. Ponadto w najbliższą środę (10 marca) w Kościele Powszechnym rozpoczyna się nowenna do św. Józefa.
 4. Z okazji Roku św. Józefa, „Gość Niedzielny” wydał specjalny numer poświęcony w całości św. Józefowi. Ten „Gość Extra” kosztuje 9 zł i jest do nabycia w zakrystii.
 5. Wszystkim Paniom z racji przypadającego jutro Dnia Kobiet życzymy obfitości Bożych łask i duchowego piękna na wzór Matki Bożej.

..…………………………………………..………………………………………………

Zapowiedzi przedślubne

Jakub Karol Małaszek – kawaler z parafii tutejszej (28.02 i 07.03.2021)

Magda Marta Zgłobień – panna z parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim

..…………………………………………..………………………………………………