1. Od dzisiejszej niedzieli nie będzie już dodatkowej mszy o godz. 16:00. Dalej pozostanie natomiast dodatkowa msza o godz. 11:15.
  2. We wtorek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W Polsce kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd, trzymania żłóbków i choinek. Liturgia po raz ostatni ukazuje Chrystusa jako Dzieciątko. Podczas każdej Mszy św. będzie obrzęd błogosławieństwa świec. (Serdecznie prosimy, aby świece były odpowiednio zabezpieczone). W tym dniu Kościół obchodzi również Dzień Życia Konsekrowanego. Po mszach zbierane będą do puszek ofiary na rzecz zakonów klauzurowych. 2 lutego nie będzie mszy w Chąśnie.
  3. W środę, na naszą parafię, przypada kolej w Diecezjalnym Dziele Modlitw o Powołania do Łowickiego Seminarium Duchownego. W tej intencji ofiarujmy tego dnia nasze indywidualne modlitwy oraz adorację Najświętszego Sakramentu. O 17:30 w kościele odmówimy wspólnie Różaniec, a o godz. 18:00 będziemy się modlić o nowe powołania na Mszy z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W najbliższy czwartek pierwszą godzinę adoracji Najświętszego Sakramentu będzie animować wspólnota Wieczernik Maryjny.
  6. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00. Od godz. 9:00 odwiedziny chorych. Możliwość spowiedzi od godz. 17:00.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz. 18:00 zapraszamy na Czuwanie Fatimskie.
  8. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 12:30 Adoracja Eucharystyczna i modlitwa o powołania.
  9. Od przyszłej niedzieli nie będzie już transmisji internetowej ze mszy o godz. 12:30.
  10. Narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa zapraszamy na tzw. kurs przedmałżeński. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 7 lutego o godz. 19:00 w kościele.
  11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.