1. Wszystkich Parafian zapraszamy w październiku do udziału w Nabożeństwach Różańcowych w naszym kościele codziennie o godz. 17:15. W Kaplicy w Chąśnie: w niedziele po Mszy św. o godz. 11:15, a w dni powszednie o 19:00. Warto tak planować czas, by uczestniczyć także we Mszy św. przed lub bezpośrednio po  Różańcu. Zachęcamy również do odmawiania różańca w rodzinach. Można również składać prośby i podziękowania do skrzynki intencji, które przez ręce Maryi będziemy polecać Panu Bogu w modlitwie różańcowej. Ponadto dzieci, które zadeklarowały codzienny udział w modlitwie różańcowej pobrały plansze i każdego dnia będą otrzymywać do niej naklejki. Plansze można pobrać jeszcze tylko dzisiaj. Na koniec października dla najwytrwalszych są przewidziane nagrody.
Dzień miesiąca Dzień tygodnia Różaniec 2020

– prowadzenie rozważań i modlitwy –

4.    Niedziela Koło Żywego Różańca z Goleńska
5.    Poniedziałek P. Monika
6.    Wtorek Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Miriam
7.    Środa Ulicami Osiedla – Radni Parafialni
8.    Czwartek P. Monika
9.    Piątek Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
10.       Sobota Grupa Medytacyjna
11.       Niedziela 2 Koło Żywego Różańca
12.       Poniedziałek P. Monika
13.       Wtorek P. Monika
14.       Środa P. Monika
15.       Czwartek P. Monika
16.       Piątek Ministranci i Lektorzy
17.       Sobota Wspólnota Neokatechumanalna
18.       Niedziela 3 Koło Żywego Różańca
19.       Poniedziałek Róże Różańcowe Rodziców modlących się za swoje dzieci
20.       Wtorek P. Piotr
21.       Środa Chór Parafialny
22.       Czwartek P. Piotr
23.       Piątek P. Piotr
24.       Sobota P. Kamil – Schola
25.       Niedziela Koło Żywego Różańca z Chąśna
26.       Poniedziałek P. Piotr
27.       Wtorek Grupa Al-Anon
28.       Środa P. Piotr
29.       Czwartek P. Piotr
30.       Piątek P. Piotr
31.       Sobota Koło Żywego Różańca z ul. Chełmońskiego
 1. Zapraszamy do tradycyjnej modlitwy różańcowej ulicami naszej parafii w środę 7 października – we wspomnienie NMP Różańcowej, po wieczornej Mszy świętej. Modlitwę poprowadzi Rada Parafialna. Zabierzmy na procesję odpowiednio zabezpieczone świece.
 2. Bardzo serdecznie zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu i do wpisywania się na poszczególne godziny adoracji w środy oraz te całodobowe z czwartku na piątek. Na stoliku są listy zapisów.
 3. Zapraszamy na spotkania grup i wspólnot parafialnych:
  1. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym we wtorki po wieczornej Mszy św.
  2. Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w piątki po wieczornej Mszy świętej.
  3. Liturgiczna Służba Ołtarza (ministranci, lektorzy oraz kandydaci) w soboty (10 października br. o godz. 10:00)
  4. Grupa wsparcia Al-Anon w drugi i ostatni czwartek miesiąca o godz. 19:00. Kontakt p. Barbara (kom. 791-759-480).
 4. XVI Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Domaniewic odbędzie się w sobotę 10 października. Wyjazd dla zapisanych osób w sobotę o godz. 9:30 sprzed kościoła.
 5. Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 10:00, a po Mszy na spotkanie formacyjne.
 6. Intencje mszalne na rok 2021 będziemy przyjmować od jutrzejszego poniedziałku 5 października od godz. 9:00. W pozostałe dni tygodnia po mszach wieczornych o godz. 18:00. W najbliższą niedzielę intencji na przyszły rok nie będziemy przyjmować.
 7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Ofiary składane za tydzień do puszek przeznaczone będą na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, której działalność koncentruje się na przyznawaniu stypendiów szczególnie uzdolnionej i jednocześnie ubogiej młodzieży szkolnej z zaniedbanych terenów wiejskich i małych miast całej Polski. Stypendyści, których jest obecnie ponad 2000 są nazwani „Żywym pomnikiem” Jana Pawła II. Sam Papież powiedział kiedyś o idei funduszu stypendialnego Fundacji: to jest pomnik najbliższy memu sercu.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Niedziela”, a także naszego parafialnego biuletynu „Zwiastun”.
 9. Zachęcamy do nabywania kalendarzy diecezjalnych na przyszły rok w cenie 5 zł.