1. Dziś podczas Mszy Św. o godz. 10:00, 11:15 i 12:30 – dzieci klas 4 przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa. Módlmy się, aby przez całe życie trwały przy Chrystusie. Przez najbliższe dni, w swoich grupach, będą przeżywały tzw. Biały Tydzień.
 2. Bardzo serdecznie dziękujemy ich Rodzicom za gorliwą pomoc w sprzątaniu kościoła i terenu przyległego oraz za ofiarę -„cegiełkę” na potrzeby parafii.
 3. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców, a także X Tydzień Wychowania pod hasłem „Budujmy więzi”. Więcej informacji o inicjatywie na stronie: https://tydzienwychowania.pl/
 4. 14 września kończy się czas spowiedzi i komunii św. wielkanocnej, który został przedłużony ze względu na pandemię.
 5. Jutro w poniedziałek będziemy przeżywali Święto Podwyższenia Krzyża Świętego a w piątek 18 września wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży.
 6. Zachęcamy do odbierania wieńców i koszów dożynkowych.
 7. Bardzo serdecznie zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu i do wpisywania się na poszczególne godziny adoracji w środy oraz te całodobowe z czwartku na piątek.
 8. Liturgiczną Służbę Ołtarza serdecznie zapraszamy do wpisywania się na stałe tygodniowe dyżury liturgiczne w dowolnie wybrany dzień. Lista zapisów w zakrystii. O sobotnich zbiórkach poinformujemy w późniejszym terminie.
 9. Spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę 20 września po Mszy św. o godz. 10:00.
 10. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę, a przeznaczone na diecezjalne środki społecznego przekazu.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Niedziela”.
 12. Mamy już kalendarze diecezjalne na przyszły rok (2021). Prezentowane w nim zdjęcia poświęcone są Słudze Bożemu kard. Stefanowi Wyszyńskiemu. Kalendarze w cenie 5 zł. można nabywać w zakrystii.
 13. Zachęcamy także do nabywania i lektury książki pt. „Z Duchem Świętym w codzienności”. Książkę w cenie 15 zł. także można nabywać w zakrystii.

…………………………………………..…………………………………………………

Zapowiedzi przedślubne

Tobiasz Sebastyan – kawaler z parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu

Elżbieta Marciniak – panna z parafii tutejszej (13 i 20 września 2020)

…………………………………………..…………………………………………………

Grzegorz Zdzisław Gołębiowski – kawaler z parafii katedralnej w Łowiczu

Marta Górska – panna z parafii tutejszej (13 i 20 września 2020)

…………………………………………..…………………………………………………