1. Spotkanie Kół Żywego Różańca dziś po Mszy świętej o godz. 10:00.

2. Zachęcamy do wpisywania się na poszczególne dni i godziny adoracji Najświętszego Sakramentu (całodzienną: w środy i dobową: z czwartku na piątek). Listy są na stoliku. Przypominamy, że adoracja nieprzerwanie może trwać tylko wtedy, kiedy na każdą godzinę będzie zapisana przynajmniej jednak osoba. Niepełna lista chętnych będzie skutkować wcześniejszym zakończeniem adoracji, gdyż Pan Jezus wystawiony w Najświętszym Sakramencie, nie może pozostać w świątyni sam.

3. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi przypada w sobotę 15 sierpnia. Msze święte według porządku niedzielnego. Tego dnia będziemy błogosławić przyniesione do świątyni kwiaty i zioła.

4. Obraz Matki Bożej Częstochowskiej odwiedza teraz Parafian mieszkających przy ul. Żołnierskiej i ul. Małszyce. Potem Ikona Jasnogórska wróci do kościoła i na tym nawiedzenie rodzin naszej parafii się zakończy. Bóg zapłać za składane przy tej okazji dobrowolne ofiary, a przeznaczone na witraże do prezbiterium.

5. W miniony czwartek wyruszyła na Jasną Górę 25. Łowicka Pieszą Pielgrzymka Młodzieżowa. Zgodnie z zachętą Księdza Biskupa Ordynariusza, zapraszamy do duchowego pielgrzymowania. Więcej szczegółowych informacji, relacje ze szlaku oraz konferencje dostępne są w mediach społecznościowych i na stronie pielgrzymki: lppm.pl

6. Dożynki Parafialne będziemy przeżywali w niedzielę 30 sierpnia podczas Mszy świętej o godz. 12:30.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

…………………………………………..…………………………………………………

Zapowiedzi przedślubne

Maciej Tomisław Bartos – kawaler z parafii tutejszej (2 i 9 sierpnia 2020)

Katarzyna Szymańska – panna z parafii św. Wojciecha w Makowie

…………………………………………..…………………………………………………