1. Dziś przypada 21. rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Łowiczu (rok 1999).
 2. Dziś po Mszy Św. o godz. 10.00 przejdziemy w procesji do czterech ołtarzy. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Prosimy, aby podczas procesji zachować wszelkie środki ostrożności – dystans 2 metrów lub zasłonięcie nosa i ust. Dziękujemy p. Piotrowi Malczykowi – wicestaroście oraz Starostwu Powiatowemu za przekazanie maseczek ochronnych, które możemy pobrać przy wyjściu z kościoła.
 3. Zachęcamy do uczestnictwa Nabożeństwach Czerwcowych – każdego dnia o godz. 17:30.
 4. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.
 5. Zapraszamy na najbliższe adoracje Najświętszego Sakramentu: w środę od godz. 7.00 rano i w czwartek po wieczornej Mszy Św., przez całą noc i cały piątek. Jeżeli na każdą godzinę nie będzie przynajmniej jednej osoby, wówczas nie będzie wystawienia i adoracji. Na stoliku są listy. Zachęcamy do wpisywania się.
 6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Tego dnia obrzęd błogosławieństwa wianków. Siostry Bernardynki zapraszają na Mszę Św. o godz. 18:00 oraz na procesję eucharystyczną.
 7. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje post.
 8. Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy świętej.
 9. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 10. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10:00 spotkanie Kół Żywego Różańca.
 11. Z całego serca dziękujemy osobom, które pomagały w pracach ogrodowych. Zapraszamy kolejne osoby chętne.
 12. Plac zabaw za kościołem czynny jest do godz. 19:00. Uprzejmie prosimy, aby w trakcie Mszy św. i nabożeństw nie korzystać z placu zabaw.
 13. Uczestników pielgrzymki do Lourdes zapraszamy na spotkanie w środę 17 czerwca po wieczornej Mszy św. Informacje o pielgrzymce do Medjugorie podamy w późniejszym czasie.