XXXII Niedziela zwykła – 10 listopada 2019

 1. Z radością zawiadamiamy, że nasz lektor, Jan Strycharski – Gać, wczoraj przez Księdza Biskupa Ordynariusza został promowany do posługi ceremoniarza. Gratulujemy Jankowi i z całego serca życzymy Mu Bożego błogosławieństwa oraz gorliwości w realizowaniu nowej posługi.
 2. Młodzież i dorosłych zapraszamy serdecznie na katechezy ewangelizacyjne. Odbywają się one w poniedziałki i piątki o godz. 19:00. Na stolikach są zaproszenia. Przekażmy informację innym osobom.
 3. Dziś po Mszy Św. o godz. 10:00 spotkanie Kół Żywego Różańca.
 4. Przeżywamy jutro Narodowe Święto Niepodległości. Na znak naszej jedności narodowej śpiewamy hymn państwowy. Msze Św. w naszym kościele o godz. 8:00 i 18:00. O godz. 17:30 odmówimy różaniec w intencji Ojczyzny.
 5. Również jutro w naszej diecezji przypada uroczystość patronalna ku czci św. Wiktorii. O godz. 10:00 w kościele Świętego Ducha rozpocznie się uroczysta procesja, która przejdzie ulicami Łowicza. Po procesji Msza Św. w Katedrze.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej.
 7. Kandydatów do sakramentu bierzmowania (uczniowie kl. VIII) zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 18:00, a po niej na spotkanie formacyjne.
 8. Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św.
 9. W skoroszycie na stoliku podajemy terminy adoracji do końca miesiąca. Bardzo chcemy, aby na każdą godzinę była zapisana przynajmniej jedna osoba – tylko wtedy będą odbywały się adoracje. Adoracje w listopadzie: czwartek 14/piątek 15 listopada; czwartek 21/piątek 22 listopada; czwartek 28/piątek 29 listopada.
 10. We wtorek o pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy Mieszkańców z ul. Kutrzeby i ul. Skotnickiego, zaś w przyszłym tygodniu z ul. Bołtucia.
 11. Od dziś czytamy nowe wypominki, choć cały czas możemy zamawiać intencje wypominkowe. Prosimy o informację zwrotną, jeśli pojawiły się jakieś błędy lub nieścisłości.
 12. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczone są na inwestycje parafialne.
 13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej m.in. „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” oraz „Małego Gościa Niedzielnego”.