XXIX Niedziela zwykła – 20 października 2019

 1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, odprawiane w naszym kościele codziennie o godz. 17:15. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do skrzynki intencji, które polecamy w modlitwie różańcowej.
Dzień miesiąca Dzień tygodnia Różaniec 2019

– prowadzenie rozważań i modlitwy –

20.       Niedziela Koło Żywego Różańca z Goleńska
21.       Poniedziałek Różańcowa Rodziców modlących się za dzieci
22.       Wtorek 3 Koło Żywego Różańca
23.       Środa Chór Parafialny
24.       Czwartek P. Piotr
25.       Piątek Ministranci i Lektorzy
26.       Sobota Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
27.       Niedziela Koło Żywego Różańca z ul. Chełmońskiego
28.       Poniedziałek Koło Żywego Różańca z Chąśna
29.       Wtorek Grupa Al-Anon
30.       Środa Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Miriam
31.       Czwartek Ministranci i Lektorzy
 1. Z woli Ojca św. w październiku br. przeżywamy Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny pod hasłem „Ochrzczeni i posłani”. Pamiętajmy o sprawie misji w naszych modlitwach.
 2. Z całego serca zachęcamy do zapisywania się na adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja będzie trwała, o ile będą osoby chętne.
 3. Dziś po Mszy Św. o godz. 10:00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.
 4. Kandydatów do sakramentu bierzmowania (kl. VIII) zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 18:00, a po niej na spotkanie.
 5. Zapraszamy Rodziny oraz wszystkich dużych i małych, młodych metrykalnie i młodych duchem do udziału w kolejnej edycji Maratonu Świętych pod hasłem: „Różaniec – moją ulubioną modlitwą”. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 28 października br. o godz. 19:00 na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Grunwaldzka 9). Szczegółowy program zostanie podany w przyszłą niedzielę.
 6. Dziękujemy parafianom z Krudowskiego blok 10 i blok 12 oraz ul. Włada za przyjęcie Maryi w Jasnogórskiej Ikonie. Msza św. w ich intencjach w najbliższą środę o godz. 18:00. Zapraszamy mieszkańców ul. Grunwaldzkiej, Magnoliowej, Wierzbowej, Jaworowej i Zielonej, aby podjęli Obraz MB. (/potem/ ul. Legionów, Lipowa i ul. Kwiatowa (bez bloku) /następnie/ ul. Grabowa i ul. Kwiatowa blok /potem/ ul. Dolna, Klonowa, Dębowa /następnie/ ul. Strzelecka i Brzozowa /potem/ ul. Kiernozka i Płocka /i na końcu/ ul. Żołnierska i ul. Małszyce).
 7. Przyjmujemy intencje do modlitwy wypominkowej. „Nowe” wypominki będziemy czytać od pierwszej niedzieli listopada. Na stolikach są kartki na których możemy zapisywać imiona zmarłych.
 8. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie się w akcję słodkiej cegiełki, zachęcając do dalszego wsparcia.
 9. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczone będą na misje.
 10. Zachęcamy do nabywania zniczy nagrobnych w cenie 3 zł., z których dochód przeznaczony jest na dzieła Caritas diecezji łowickiej.
 11. O pomoc w sprzątaniu świątyni jutro prosimy Parafian z ul. Lipowej, a w przyszłym tygodniu (tj. we wtorek) z ul. Brzozowej i ul. Dębowej.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej (Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela).