IV Niedziela zwykła – 3 lutego 2019

 1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania, a po każdej Mszy Św. błogosławieństwo świętego Błażeja, związane z chorobami gardła.
 2. Zapraszamy chętnych do utworzenia kolejnej Róży Różańcowej Rodziców modlących się za swoje dzieci. Zapisy od przyszłej niedzieli w zakrystii oraz u pani Marii Skumiał (nr tel. 668-183-594) i u pani Agnieszki Gielniewskiej (nr tel. 509-610-242).
 3. Osoby potrzebujące zapraszamy w czwartek o godz. 12.00 na wspólną modlitwę i na ciepły posiłek. Dziękujemy Paniom, które dotychczas przygotowywały ciepłą strawę.
 4. Dziękujemy za udział w 24-godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu.
 5. Serdecznie dziękujemy młodzieży, która pomagała wczoraj rozebrać świąteczną dekorację kościoła.
 6. W środę podczas nowenny i Mszy Św. będziemy się modlić we intencjach Parafian z ul. Listopadowej, Jordana, Przelotnej i Korczaka, którzy przyjmowali obraz Matki Bożej. Ikona Maryi przejdzie teraz na ulice: Skotnickiego, Kutrzeby, Bortnowskiego i Bołtucia.
 7. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.
 8. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. oraz dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w niedzielę 24 lutego.
 9. Jutro o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców z ul. Armii Krajowej 43 – blok H, a w przyszłym tygodniu z ul. Armii Krajowej 43 – blok M.
 10. Mamy radość zaprosić małżonków na II Randkę Małżeńską pod hasłem „Czas to Miłość”, która odbędzie się w niedzielę 17 lutego 2019 roku i rozpocznie od Mszy świętej o godz. 15:00 w kościele parafialnym, podczas której nastąpi odnowienie przysięgi małżeńskiej. Po Mszy świętej zapraszamy małżonków do Restauracji Zacisze przy ul. Kaliskiej 5 w Łowiczu. W dalszej części wydarzenia zapewniamy: dobrą zabawę taneczną, 2 ciepłe posiłki, zimny bufet, kawę, herbatę i coś słodkiego, a także przeżycie niezapomnianych chwil. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie obecności poprzez wpisanie się na listę. Zapisy przyjmujemy do środy 13 lutego. Całkowity koszt to: 100 zł/od pary.
 11. Narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa zapraszamy
  na kurs przedmałżeński. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 24 lutego 2019 roku po Mszy św. o godz. 18:00.