Ogłoszenia duszpasterskie

XIV Niedziela zwykła – 8 lipca 2018

…………………………………..…………………………………………………………

 

 1. Spotkanie Kół Żywego Różańca dziś po Mszy Św. o godz. 10:00.
 2. Osoby, które noszą szkaplerz Matki Bożej zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę Św. o godz. 12:30
 3. Już dziś zapraszamy na 24-godzinną adorację Najświętszego Sakramentu z czwartku na piątek: 19/20 lipca. Nocna część adoracji odbędzie się, jeśli na każdą godzinę będzie przynajmniej jedna osoba chętna do czuwania. Na stoliku jest lista – zapisy do przyszłej niedzieli.
 4. Osoby chętne do pomocy w pracach ogrodowych zapraszamy w poniedziałek od godz. 9:00 (o ile będzie stosowna pogoda). Można zabrać ze sobą przydatne narzędzia: sekatory, piłki, etc. J
 5. Zapraszamy na film religijny o Św. Ojcu Maksymiliana Maria Kolbe.
 6. Zapraszamy na spotkania modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w naszej parafii w czwartki o godz. 19:00.
 7. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w piątki od godz. 15:00. Wspólnie odmawiamy Koronkę oraz różaniec. Wystawienie trwa do wieczornej Mszy Św. Zachęcamy do większego zaangażowania w adorację.
 8. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem sobót) od godz. 17:00, a we wtorki i piątki dodatkowo od godz. 8:00 do godz. 8:45.
 9. W miniony wtorek byliśmy z dziećmi i z młodzieżą w Łodzi, w parku trampolin i w kinie. Jest to podziękowanie za zaangażowanie w różne aktywności parafialne oraz zachęta dla nowych osób do włączenia się w grupy i wspólnoty. Koszt wyjazdu wyniósł 3612,50 zł. (Wraz z opiekunami było 55 osób).
 10. Z firmy BabyCam zostały zakupione nowe urządzenia na plac zabaw. Mamy nadzieję, że w tym tygodniu uda się je zainstalować. Koszt 10. 780 zł. Taca inwestycyjna z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na ten cel.
 11. Poświęcenie pojazdów mechanicznych będzie w niedzielę 22 lipca po każdej Mszy Św.
 12. Serdecznie prosimy, aby bardzie dbać o porządek i czystość na placu zabaw. Zachęcamy, aby zawsze odwiedzać Pana Jezusa w kościele. Przypominamy, że plac zabaw w okresie letnim czynny będzie do godz. 20:00.
 13. Za pomoc w sprzątaniu świątyni dziękujemy mieszkańcom z Marianki, jutro prosimy Parafian z ul. Krudowskiego, a w przyszłym tygodniu z Małszyc nr 1 – 25.
 14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela.

…………………………………..…………………………………………………………

Zapowiedzi przedślubne

Robert Mariusz Roskosz – kawaler z par. św. Marii Magdaleny. w Warszawie  (1. i 08.07.2018)

                    Ewelina Ogniewska – panna z parafii tutejszej

…………………………………..…………………………………………………………

Oğuzhan Altunkaynak – z parafii tutejszej (8. i 15.07.2018)

Joanna Krystyna Justyna-Altunkaynak – z parafii tutejszej

…………………………………..…………………………………………………………