Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Wielkanocna

8 kwietnia 2018

  1. Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Pamiętajmy szczególnie o wszystkich potrzebujących. Na ten cel zbierane są dziś ofiary do puszek.
  2. Dziś po Mszy Św. o godz. 10.00 spotkanie Kół Żywego Różańca. O godz. 15.00 dodatkowa Msza Św. uczestników Tradycyjnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, a po Eucharystii spotkanie świąteczne na Sali Teatralnej.
  3. Przeżywamy jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z dn. 25 marca). Zapraszamy na Msze Św. rano i wieczorem.
  4. W piątki od godz. 15.00 do wieczornej Mszy Św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00 odmawiamy wspólnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Różaniec a potem modlitwa w ciszy. Zachęcamy, aby chętni zapisywali się na listę.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.
  6. Można jeszcze zapisać się na pielgrzymkę do Izraela w dniach od 3 do 10 września br. Bardzo prosimy, aby osoby, które już się zapisały przyniosły brakujące dane (dane personalne oraz podpisana kartka ubezpieczenia).
  7. Dziekan parafii katedralnej zaprasza na kurs foto – video, osoby, które fotografują bądź filmują na uroczystościach kościelnych. (Kurs Foto – Video odbędzie się: w czwartek 9 maja 2018 roku o godz. 11:00; w czwartek 7 czerwca 2018 o godz. 11:00. Telefon do Wydziału Duszpasterstwa Kurii Diecezjalnej Łowickiej w Łowiczu: 46 830 07 82).
  8. Jutro o pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy mieszkańców ul. Armii Krajowej 43 O, a w przyszłym tygodniu z ul. Jordana, ul. Listopadowej, ul. Poznańskiej, ul. Przelotnej.

 

…………………………………..…………………………………………………………

Zapowiedzi przedślubne

Krystian Maciej Tokarski – kawaler z parafii tutejszej

 Paulina Brandt – panna z par. Macieja i św. Małgorzaty w Bednarach

(8 i 15 kwietnia 2018 roku)