Zapowiedzi przedślubne

Cezary Sut – kawaler z parafii tutejszej

Paulina Teresa Kreps – panna z parafii tutejszej

(28 stycznia i 4 lutego 2018 roku)

Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela zwykła – 28 stycznia 2018

 

 1. Dziś podczas Mszy Św. o godz. 10.00 będzie z nami Dziecięco – Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Wicie. Po Mszy Św. koncert kolęd.
 2. Dziś po Mszy Św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie osób zaangażowanych w indywidualne formy życia konsekrowanego.
 3. W pierwszy czwartek (1.02) miesiąca, po Mszy Św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji powołań.
 4. W najbliższy piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego tzw. Matki Bożej Gromnicznej. Podczas porannej i wieczornej Mszy Św. błogosławieństwo świec. Serdecznie prosimy, aby świece były zabezpieczone. Tego dnia przypada XXII Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W katedrze, pod przewodnictwem ks. Biskupa, Msza Św. w intencji osób konsekrowanych.
 5. W piątek (pierwszy miesiąca) odwiedziny chorych od godz. 9.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30. Spowiedź od godz. 17.15. Przed Mszą Św. odmówimy wspólnie Koronkę oraz litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 6. W sobotę po wieczornej Mszy Św. błogosławieństwo świętego Błażeja, związane z chorobami gardła.
 7. Osoby potrzebujące zapraszamy na talerz ciepłej strawy. Spotkamy się w środę i rozpoczniemy modlitwą o godz. 12.00.
 8. Chętnych zapraszamy na 8-dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej (do Izraela) w dniach od 3 do 10 września 2018. Na osobnych kartkach obok biuletynu wydrukowane są dwie wersje pielgrzymki.
 9. Kochani i Kochający Małżonkowie! Czy ciągle za czymś gonicie, twierdząc, że nie macie dla siebie czasu? Czy pamiętacie, kiedy ostatnio mieliście możliwość spędzenia wspólnego wieczoru tylko we dwoje? Czy daliście sobie wmówić, że w małżeństwie już nie chodzi się na randki? Dlatego mamy radość zaprosić małżonków na „Randkę Małżeńską”, która odbędzie się w niedzielę 11 lutego 2018 roku i rozpocznie od Mszy świętej o godz. 18:00 w kościele parafialnym i będzie kontynuowana w Sali Teatralnej. Podczas „Randki Małżeńskiej” zapewniamy: projekcję filmu fabularnego o małżeństwie, przeżycie niezapomnianych chwil, miłą niespodziankę oraz słodki poczęstunek. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie obecności poprzez wpisanie się na listę. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Dajcie sobie czas, bo czas to miłość!
 10. Wszystkich Parafian zapraszamy do udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy w Duchu Świętym, które rozpoczną się w niedzielę 11 lutego.
 11. Narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa zapraszamy na kurs przedmałżeński. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w niedzielę 4 lutego 2018 roku po Mszy św. o godz. 18:00.
 12. Za pomoc w sprzątaniu świątyni dziękujemy Mieszkańcom z ul. Armii Krajowej od nr 14 do nr 50. Jutro do pomocy zapraszamy Parafian z ul. Armii Krajowej od nr 51 do 71 oraz ul. Jeżewskiego i Matejki, a w przyszłym tygodniu z ul. Armii Krajowej od nr 72 do nr 116.
 13. Jeżeli ktoś był nieobecny podczas kolędy i chciałby zaprosić księdza w dogodnym dla siebie terminie, prosimy o kontakt (ks. Proboszcz – kom 694-477-738).